SCHUNK FDB-340-RS Hochfrequenz-Spindel | Unchained Robotics
SCHUNK FDB-340-RS Hochfrequenz-Spindel
Oszczędzaj
Pytania techniczne
Dowiedz się więcej
  • Specyfikacja
  • Przegląd
  • Opis
  • Pliki do pobrania
  • FAQ
  • Podobne produkty
Featured on Unchained TV
Niestety, nie ma jeszcze żadnych filmów dotyczących tego produktu.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć inne filmy na Unchained TV.
Inne funkcje
  • Elastyczne zastosowanie na ramieniu robota lub jako jednostka stacjonarna
  • Funkcja blokady osi ograniczająca ścieżkę wyrównywania do osi X
  • Ze sprężyną powrotną
Dodatkowe specyfikacje
  • Moc: 340 W
  • Maks. Skok kompensacji X: ±5,5 mm
  • Maks. Skok kompensacji Y: 0 mm
  • Prędkość biegu jałowego: 40000
  • Średnica tulei zaciskowej: 6 mm
  • Średnica: 72,6 mm
Services. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą stronę O nas.
Oszczędzaj
Robot ImageRobot Image
Technika dozowania, ViscoTec
ViscoTec preeflow® eco-PEN450
Robot ImageRobot Image
Narzędzie na końcu ramienia, Tooldrives
ToolDrives Compact Line Module Typ ER20 - 400V